Vodiči luxusných áut sa navzájom napadli. Polícia začala trestné stíhanie

PMJ Bratislavská Pohotovostná motorizovaná jednotka. Foto: Polícia SR - Bratislavský kraj/Facebook

BRATISLAVA – Dvaja vodiči luxusných vozidiel si nezhody v cestnej premávke riešili päsťami. S viacerými zraneniami ich previezli do nemocnice.

Ako informuje polícia na sociálnej sieti, incident sa odohral v sobotu 8. júna na ceste I/61 v smere z Petržalky do Rakúska v blízkosti hraničného priechodu Berg. Polícia na miesto vyslala hliadku Pohotovostnej motorizovanej jednotky.

„Podľa zabezpečenej dôkaznej situácie tu došlo k vzájomným nezhodám medzi 44-ročným vodičom vozidla Audi A6 a 40-ročným vodičom vozidla BMW X6,“ uviedol krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Vzájomný konflikt dvoch mužov začal verbálne, pričom si svoje nezhody vzájomne komunikovali zo svojich vozidiel. Následne obaja vystúpili a konflikt riešili fyzickým napadnutím jeden druhého.

„Výsledkom tohto konfliktu boli viaceré zranenia, ktoré si muži pri konflikte spôsobili. Na miesto boli privolané aj vozidlá rýchlej zdravotníckej pomoci, ktoré následne mužov odviezli na ošetrenie do nemocníc,“ uviedol Szeiff.

Vyšetrovaním presných okolností tohto incidentu sa zaoberajú policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave V. Poverený príslušník polície začal trestné stíhanie vo veci trestného činu ublíženia na zdraví.

(polícia, mas)


Ďalšie články