Ružinovskú ulicu a Trnavskú cestu čaká oprava. Pripravte sa na uzáveru

Ružinovskú ulicu čaká oprava Dopravné obmedzenia čakajú z dôvodu opravy časť Ružinovskej ulice. Foto: TASR/Milan Kapusta

BRATISLAVA – V úseku od obratiska električiek až po Vrakunskú cestu čaká od štvrtka 13. júna Ružinovskú ulicu oprava. Obyvateľov a cestujúcich neminie uzávera a dopravné obmedzenia.

Na svojej sociálnej sieti o tom informuje mesto Bratislava. Pripravte sa na nutné dopravné obmedzenia z dôvodu naplánovanej opravy.

Z dôvodu uzavretia tohto úseku v dňoch 13. a 14. 6. bude možná obchádzka cez Astronomickú ulicu, uvádza vo svojom príspevku mesto. Ďalej spomína, že po 14. 6. bude tento úsek už prejazdný s menšími obmedzeniami. Práce podľa odhadov potrvajú do polovice júla.

Cez víkend, 5. až 7. júla, sa pripravte na opätovnú úplnú uzáveru tohto úseku pre pokládku druhej vrstvy asfaltu. Viac sa dozviete na dopravnom informačnom značení. „Za dočasné obmedzenia sa ospravedlňujeme a prosíme o zvýšenú opatrnosť v tomto úseku,“ uvádza vo svojej správe hlavné mesto.

Na Trnavskej ceste v Bratislave musia vodiči od pondelka (10. 6.) počítať s obmedzením. Potrvá do 14. júla. Informovala o tom bratislavská polícia.

„Doprava bude v úseku od Tomášikovej ulice po Martinský cintorín obojsmerne regulovaná prenosnou dopravnou signalizáciou,“ priblížila na sociálnej sieti. Apelovala na zvýšenie opatrnosti a pozornosti.

(tasr, fb hlavné mesto, mpa)


      


Ďalšie články