Záchranárku venčiacu psov napadol muž. So zraneniami tváre skončila v nemocnici

policia - paska Ilustračný obrázok. Foto: FB Polícia SR

IVANKA PRI DUNAJI – Neďaleko jazera Štrkovka v Ivanke pri Dunaji napadol starší muž záchranárku, ktorá venčila psov. Žena skončila v nemocnici s mnohopočetnými zraneniami tváre.

Informoval o tom portál regióny.sk odvolávajúc sa na súkromnú skupinu na sociálnej sieti, v ktorej hľadajú svedkov, ktorí by pomohli skutok objasniť.

Informáciu o napadnutí potvrdil aj krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Pre Bratislavský Štandard uviedol, že v blízkosti vodnej plochy jazera v katastrálnom území Ivanky pri Dunaji došlo k fyzickému napadnutiu mladej ženy starším mužom počas toho, ako venčila psov. V dôsledku toho utrpela žena viaceré zranenia.

„Policajti aktuálne vykonávajú potrebné úkony s cieľom náležitého objasnenia tohto prípadu, ako aj vyvodenia trestno-právnej zodpovednosti,“ uviedol Szeiff.

„Súčasne sa obraciame aj na verejnosť so žiadosťou o pomoc. V prípade ak ste boli svedkami tohto incidentu prípadne disponujete informáciami ktoré by pomohli objasniť tento incident, kontaktujte políciu na bezplatnom čísle 158, formou súkromnej správy na FB Polícia SR – Bratislavský kraj, prípadne tak urobte osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení,“ dodal hovorca.

K incidentu došlo vo štvrtok 23. mája popoludní.

„Hľadám prípadných svedkov, okolo 14:00 na Štrkovke napadol starší muž sklenenou fľašou viacerými údermi mladšiu ženu, ktorá skončila s mnohopočetnými zraneniami tváre,” uviedla vo výzve na sociálnej sieti Simona, uvádza portál regióny.sk.

Podľa portálu priblížila útok samotná obeť nasledovnými slovami: „Jediné, čo som robila, bolo, že som hádzala palicu do vody, kde ju lovil pes na vôdzke. Nikdy nie sú navoľno. Som rada, že psíky sú v poriadku a odniesla som si to iba ja. Ale bola to iba ozvena od chrbta, ,čo plašíte ryby?´ a už som dostala fľašou do tváre. Udice ani nič iné som nevidela. Dávam si na to pozor, ale evidentne nie dostatočne,” priblížila mladá záchranárka.

(regióny.sk, mas)


Ďalšie články