Bratislavské letisko patrí k desiatke najlepších letísk vo východnej Európe

letisko M.R. Štefánika v Bratislave Letisko M. R. Štefánika v Bratislave. Foto: TASR/Pavel Neubauer

BRATISLAVA – Letisko M. R. Štefánika v Bratislave patrí medzi desať najlepších letísk vo východnej Európe. V ankete najlepších letísk sveta – Skytrax sa v kategórii letísk východnej Európy umiestnilo na 10. mieste. Vo štvrtok o tom informovala hovorkyňa Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Veronika Tóthová.        

„Veľmi si cením, že Letisko M. R. Štefánika vďaka hodnoteniu cestujúcich získalo ocenenie v rámci najprestížnejšej ankety letísk sveta. Teším sa, že naše služby boli hodnotené pozitívne a zároveň je to pre nás motivácia na neustále zlepšovanie a rozširovanie našich služieb a komfortu pre zákazníkov,“ uviedol generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave Dušan Novota.        

Do ankety najlepších letísk sveta sa každoročne zapájajú milióny cestujúcich viac ako 100 národností. Dotazníky vypĺňali návštevníci letísk od augusta 2023 do marca 2024 a hodnotili v nich vyše 570 letísk po celom svete.

Pasažieri v ankete vyjadrovali spokojnosť s vybavovaním na check-ine, prílety a odlety, nákupné možnosti, bezpečnosť či pasovú kontrolu.

(tasr)


Ďalšie články