Tragédia na železničnej trati. Mladý muž vypadol z idúceho vlaku, zraneniam podľahol. Ozve sa svedkyňa?

polícia Polícia vyšetruje okolnosti tragickej nehody. Foto: Polícia SR - Trnavský kraj/fb

TRNAVA – Železniční policajti vyšetrujú okolnosti a príčiny tragickej udalosti, pri ktorej vyhasol život 22-ročného muža z okresu Trnava. Na rýchliku sa údajne otvorili dvere.

Polícia o tragickej udalosti informovala na sociálnej sieti. Mladý muž cestoval v rannom rýchliku, ktorý smeroval z Martina do Bratislavy.

„Krátko po tom, ako vlak o približne 7:15 ráno opustil Železničnú stanicu Trnava, sa doposiaľ nezisteným spôsobom otvorili počas jazdy dvere a muž z idúceho vlaku vypadol. Žiaľ, pri páde utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ uviedla polícia.

Polícia sa aktuálne zaoberá prípadom a vo veci začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Policajti zisťujú, či k otvoreniu dverí došlo z technických príčin, alebo úmyselným konaním osoby.

„Polícia žiada mladú svedkyňu, ktorá udalosť oznámila vlakvedúcej, prípadne ďalších svedkov, aby sa prihlásili na polícii a pomohli tak objasniť okolnosti tejto tragédie a poskytnúť odpovede nielen polícii ale aj pozostalým,“ priblížili s tým, že kontaktovať políciu môže na telefónnom čísle 158, priamo na Oddelení železničnej polície Trnava na čísle 096 110 2095, prípadne formou správy na Polícia SR – Trnavský kraj.

(Polícia SR – Trnavský kraj/FB)


Ďalšie články