FOTO: Muž napáda a bije ženy po meste

Žena reaguje pri pohľade na trosky výškovej obytnej budovy po sobotňajšom raketovom útoku ruskej armády v meste Dnipro. Foto: TASR/AP ilustračné foto, Foto: TASR/AP

HLOHOVEC – Chcú ochrániť ženy vo svojom meste. V Hlohovci sa nachádza nebezpečný muž, pred pár dňami na moste napadol dve ženy a surovo ich zbil.

Muž podľa informácií z mesta pod vplyvom neurčitých látok prišiel do práce, kde útočil na spolupracovníkov, následne bol údajne vyvedený z areálu. O celej situácií informovali na sociálnej sieti organizácia Občianska Patrola HC, ktorá dbá o bezpečnosť v meste.

Polícia vraj pozná totožnosť muža. Má ísť o ukrajinského občana menom Sergej. „Dávajte si pozor najmä v ranných a nočných hodinách od mesta do priemyselného parku, odporúčame ženám aby nechodili samé po moste,“ odporúča Občianska Patrola v Hlohovci.

Každá žena ktorá bola napadnutá Ukrajincom, môže ísť podať na políciu svoje svedectvo. Podľa najnovších informácii by mal byť agresívny muž zadržaný. Podľa dobre informovaného policajného zdroja sme sa dozvedeli, že niekoľko napadnutých žien boli podať oznámenie na polícií. „Čím viac ľudí sa ozve, tým je väčšia šanca, že sa už nebude pohybovať po našich uliciach. Nedovolíme, aby tu medzi nami žili takíto ľudia,“ uviedol obyvateľ mesta Daniel Strnisko.


Ďalšie články